»

Hakkımızda

Hakkımızda

2000 yılında küçük bir atölyede iki ortak tarafından kurulan ERDEM CAM SAN.TİC.LTD.ŞTİ., küçük çapta üretim faaliyeti ile başladığı temperli cam kapak sektöründe öncü olmuş ve şuan bu sektörde çalışan üç yeni işletmeyi ülkemize kazandırmıştır.

2005 yılından itibaren aile şirketine dönüşen ERDEM CAM, kurduğu diğer şirketlerle beraber büyüyerek, üretim faaliyetlerini şuanki yeri olan Ahmet Nazif Zorlu Sanayi Sitesine taşımıştır. Özellikle bu yer değişimi ile beraber müşteri portföyünü gün geçtikçe arttıran firmamız, aylık üretim kapasitesini 180.000 adede çıkarmıştır. Bu büyümeye paralel olarak çalışan kadrosunu da her geçen gün daha arttırmaktadır.

Firmamız, tecrübeli personel kadrosu ile daima kaliteli ürün üretme ve müşterilerine en iyi hizmeti verme politikası benimsemiştir. Markamız, üretilen nitelikli ürünlerimizle Türkiye'nin hemen hemen tüm seçkin tencere üreticilerine hizmet vermektedir. Ayrıca, firmamız uluslararası kalite standartlarına uygun şekilde çalışmalarını sürdürmektedir.

 

Misyonumuz

Gelecek hedefimiz;

En yüksek teknik kapasiteye ulaşmak ve yüksek kalite ve uzman kadromuz ile global çapta sektörümüze yön veren seçkin firma özelliğini devam ettirmektedir.

Misyon ve ilkelerimiz;
  • Müşteriler, ERDEM Cam için her zaman odak noktası olmuştur. Müşterilerin istekleri,arzuları ve şikayetleri en öncelikli dikkate alınıp yerine getirmektir.
  • Kalitemizde ve performansımızda mükemmeli yakalamak.
  • Çalışanlarımızı her zaman çalışmalarımızın beyni olarak görmek.
  • Üretimimizde en kaliteli ürünleri kullanarak, yüksek değerli ürün ve hizmetlerimizle orta pazarda rekabetçi avantaja ulaşmak.
  • Müşterilerimize daima en nitelikli ürünü sunmak.
  • Müşteri ve çalışanları ile birlikte büyümek.
 

Firmamız